Készletgazda

  • Cég neve

    Café Frei Kft

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 17.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termékek bevételezése a kávéházi raktárkezelő programba
  • Cikkszámok rögzítése a vállalatirányítási rendszerbe és a raktárkezelő programba
  • Termékekkel kapcsolatos változások nyomon követése
  • Központi (szécsényi és pásztói raktár) kiszállítások és egyéb beszerzésekből származó termékbeérkezések rögzítése
  • Szállítólevelek, szállítói számlák nyomon követése, rögzítése a rendszerbe
  • Leltárak előkészítése, rögzítése, ellenőrzése és riportolása/kiértékelése
  • Készletre vételek ellenőrzése
  • Mennyiségi eltérések kivizsgálása, hibák elhárítása
  • Leltárak eltérésének visszaellenőrzése, nyomon követése
  • Elfekvő készlet heti ellenőrzése és riportolása
  • Alapanyag rendelkezésre állás vizsgálata
  • Beszerzési okmányok kezelése; készletre vételezések ellenőrzése, számlaigazolások előkészítése
  • Bizonylati fegyelem betartása
  • Optimális készletszintek meghatározása az operációs csapattal együttműködve
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Riportok készítése az operáció számára
  • Vevői reklamációk kivizsgálása
  • Túlkészlet, áruhiány, selejt vizsgálata és elemzése; a kiváltó okok megszüntetésében történő együttműködés az érintett területekkel

Elvárások

  • Legalább 2 év adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Dinamikus, proaktív személyiség
  • Kiemelkedő számítógépes ismeret (preferáltan Excel) – az interjún tesztelésre kerül

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszerek kezelésében szerzett szakmai tapasztalat
  • BC rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Nagyszerű csapatszellem
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Kiszámítható, stabil munkakör
  • Csapattagként mindennap élvezheted a Cafe Frei kávéspecialitásait

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigénye megjelölésével együtt.