Boy Szállítási és Szolgáltató Kft. logo

Készletgazda

  • Cég neve

    Boy Szállítási és Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós, Leshegy utca 30.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi szintű kommunikáció illetve kapcsolattartás a megbízókkal
  • Raktári készletek kezelésével kapcsolatos teendők elvégzése
  • Folyamatos, napi kapcsolattartás a raktárral
  • Beszállítói bizonylatok adminisztrálása; készletvezetés, riportok készítése
  • Szállítási eltérések ellenőrzése és egyeztetése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • MS Word, Excel ismerete
  • Önálló, hatékony munkavégzés, ugyanakkor csapatmunkára való képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó stressztűrő és kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Angol nyelv társalgási szintű használata írásban, szóban

Céginformáció

A cégünket 1990-ben alapították és azóta a magyar logisztikai piac stabil szereplője. Telephelyünk Szigetszentmiklóson található, ahol 15.000 m2-es raktárbázison végezzük raktározási és egyéb tevékenységeinket. Cégünk házhoz szállítással, belföldi gyűjtőfuvarozással, raktározással foglalkozik.

A "Jelentkezem" gomb kattintása után várjuk elküldve az önéletrajzát.