Készletellenőr

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6900 Makó, Csongrád

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Csatlakozz partnercégünkhöz, ahol az innováció és a kiváló csomagolási megoldások találkoznak. A csomagolóipar vezető szereplőjeként büszkék arra, hogy megoldásaik nem csak megfelelnek, hanem meg is haladják ügyfeleik elvárásait. Dinamikus csapatukba keresünk készletellenőr munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • Segít az üzem valamennyi részlegének közvetlen támogatásában az anyagmozgatáson keresztül
  • Elősegíti a termékek és anyagok bejövő és kimenő szállítmányainak szállítását
  • A kitöltött fuvarleveleket és fuvarleveleket az elosztás előtt a teljesség és pontosság szempontjából felülvizsgálja
  • Elősegíti a késztermékek és a törmelék szállítását
  • Betartja a felelősségi területre vonatkozó összes szabványos működési eljárást
  • Segít a késztermékek és csomagolóanyagok leltárállapotának jelentésében
  • A raktárakban és a kapcsolódó területeken fenntartja a megfelelő tisztaságot
  • Betartja a vonatkozó vállalati és részlegszintű biztonsági előírásokat, és munkavédelmi felszerelést visel, amikor szolgálatban van
  • Szigorúan betartja a vállalat vonatkozó rendszereit, felügyeli és végrehajtja az álláshely működési utasításait
  • Biztonságos és megbízható munkakörnyezet fenntartása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középiskolai végzettség vagy annál magasabb végzettség, legalább 2 év tapasztalat
  • Képes a számítógép kezelésére és funkcionális használatára
  • Erős felelősségtudat és igazságérzet, aktív, szorgalmas és kitartó munkavégzés
  • Az utasítások követésére való képesség, figyelem a részletekre
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Az ERP-rendszer működtetésének ismerete
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!