Készlet kontroller (Dabas)

  • Cég neve

    Wellis Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2370 Dabas, Mánteleki út 0417.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Ha kíváncsi vagy egy fiatal, de még mindig fejlődő iparág működésére és részese szeretnél lenni egy Európában vezető, magyar tulajdonosú gyártó cég sikerének, ha érdekelnek az építőjellegű, izgalmas feladatok, újszerű megoldások, akkor vár téged is a Wellis készlet ellenőr munkakörbe!

Jelentkezz hozzánk, ha szívesen végeznéd az alábbi feladatokat:

  • Raktárak forgóleltározása
  • Készletmozgások ellenőrzése
  • Üres tárhelyek ellenőrzése
  • Nagyértékű termékek ellenőrzése
  • Készletekkel kapcsolatos reklamációk kivizsgálása
  • Szervíz autók leltározása
  • Fizikai és elméleti készlet egyeztetése eltérések kinyomozása
  • Készletkorrekciók végrehajtása
  • Készletmozgással kapcsolatos adminisztrációs folyamatok fejlesztése
  • Kimutatások a fontosabb eltérésekről
  • Év végi leltározás felügyelete és végrehajtása

Amit mi tudunk nyújtani:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria juttatás
  • emelt bejárás támogatása,
  • folyamatos növekedésben lévő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalati háttér,
  • jól képzett kollégák, akik mindent megtesznek azért, hogy Te is fejlődhess,
  • újító ötletek megvalósíthatóságának lehetősége,
  • változatos, építőjellegű feladatok, melyek kreativitást igényelnek,
  • képzések, tréningek támogatása, melyekre szükséged lehet munkád magas színvonalú ellátásához,
  • dolgozói vásárlási kedvezmény.

Ez a pozíció rád vár, ha rendelkezel a következőkkel:

  • Középfokú végzettség,
  • készletellenőrzésben vagy raktári adminisztrációban szerzett néhány éves tapasztalat
  • ERP rendszerekben való jártasság,
  • WMS rendszer ismerete előny jelenthet,
  • targoncavezetői jogosítvány előny,
  • MS Excel program felhasználó ismerete (függvények, pivot tábla),
  • analitikus gondolkodásmód
  • precizitás
  • proaktív hozzáállás.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling