Készlet- és megbízás-koordinátor

  • Cég neve

    OBO Bettermann Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2347 Bugyi

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • nemzetközi ellátási lánc koordinálásában való részvétel – a készletgazdálkodás, a készlet- és gyártástervezési, ill. a megrendelés-koordináció területén,
  • az egyes (gyártó, valamint értékesítő) vállalatok közti interakciók követése, szükség esetén kapcsolatfelvétel és támogatás,
  • az egyes vállalatok működésének elemzése KPI-ok segítségével, monitorozás és konkrét intézkedések meghozatala, irányelvek és paraméterek meghatározása,
  • vállalatcsoport-szintű mennyiségi alakulás tudatos figyelése,
  • a fenti tevékenyégek alapjául szolgáló informatikai rendszerek (pl. ERP) napi szintű használata.

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség,
  • releváns szakmai tapasztalat,
  • stabil, írásban és szóban is tárgyalóképes német és angol nyelvtudás,
  • kiváló szervező- és kommunikációs készség, rugalmasság, rendszerszemlélet,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből áll,
  • éves bónusz és béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, amely évi nettó 360.000 Ft, továbbá jubileumi jutalom az eltöltött évek arányában),
  • munkába járás támogatása utazási költségtérítéssel vagy ingyenes céges buszjáratokkal a környező településekről,
  • munkavállalói ajánlási rendszerhez és céges ötletbörzéhez kapcsolódó jutalom,
  • hosszú távú, biztos munkahely, tervezhető munkaidő,
  • tanulási lehetőség, változatos és kihívásokkal teli feladatok, munkakörhöz kapcsolódó szakmai képzési lehetőségek,
  • térítésmentesen igénybe vehető egészségügyi szűrővizsgálatok,
  • rendezvények a munkavállalók és családjaik számára,
  • kedvezményes jegyvásárlási lehetőség számos, a régióban megrendezett kulturális és sporteseményre.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az OBO Bettermann több mint 110 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, amelyet ma már a család negyedik generációja irányít. A vállalatcsoport a világelsők közé tartozik az épületvillamossági szereléstechnika terén, több mint 60 országban képviselteti magát, ahol közel 4 000 munkavállalót foglalkoztat. Jelenleg 6 országban folyik gyártási tevékenység és több mint 40 leányvállalattal rendelkezik világszerte. Az OBO Bettermann magyarországi cégcsoportja jelenleg 1 400 alkalmazottat foglalkoztat, ezzel a térség egyik legjelentősebb gazdasági szereplője és munkaadója. Az OBO termékek az elektromos szerelőiparban hazai és nemzetközi ismertségnek és elismertségnek örvendenek, minőséget megbízhatóságot és innovatív megoldásokat képviselnek.

Önéletrajzát (nagyságrendi bérigény megjelölésével) a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.