Készház szerelő szakmunkás

  • Cég neve

    MATBRO KFT

  • Munkavégzés helye

    Németország

  • Fizetés

    Nettó 1 700 Euro havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Előregyártott   KÉSZHÁZ ELEMEK SZERELÉSE
- Aktív részvétel a napi kivitelezési folyamatban
-Ácsmunka,egyéb szakipari munkák végzése.

Elvárások

- műszaki rajz olvasási képesség
- precíz, pontos munkavégzés
- igényes, rugalmas, alkalmazkodó egyéniség
- jó kommunikációs készség
- teljesítményorientált szemlélet

Előnyt jelent

-német nyelv ismerete és aktív használata előny de nem feltétel
-b-c jogosítvány
-darukezelői jogosítvány

Amit kínálunk

- hosszú távú munkahelyet, stabil cégháttér
- versenyképes eurós jövedelem, szállás, munkába járás biztosítása,
- rugalmas vezetőket és támogató csapatot, akik segítik a mindennapokat

Céginformáció

MATBRO Kft. bővülő csapatába, határozatlan időre munkatársat keres az alábbi munkakörbe.
cégünk jellemzően német piacon dolgozik,de vannak magyar projektjeink is.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk jelentkezésedet  .
Az önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk