Készáru raktáros

  • Cég neve

    Bridgestone Tatabánya Kft.

  • Munkavégzés helye

    2851 Környe

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kamionokat kell rakodnod kézzel (átlag 4 óra rakodás 4 óra kiszedés)
  • Elő kell készítened a rakodást és biztosítanod kell az alapanyag ellátást targoncával
  • Raktározási feladatokat kell ellátnod

Elvárások

  • OKJ-s targoncavezetői, nehézgépkezelői, vagy könnyűgépkezelői engedéllyel rendelkezel (3324 - vezetőüléses és 3313 - vezetőállásos)
  • Vállalod a 2 műszakos, 8 órás munkarendet (H-P)
  • Minimum 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Raktározás, anyagmozgatás területén van tapasztalatod

Előnyt jelent

  • Tatabányán vagy a környékén laksz  (max. 20 km)
  • Ismered a FIFO rendszert
  • Használtál már kézi szkennert
  • Van vonalkód azonosítású raktári gyakorlatod

Amit kínálunk

  • Kezdő órabér br. 2 428 Ft
  • Rakodási pótlék br. 250 Ft/óra
  • Bejárási támogatás (100%)
  • Több pilléres bónusz
  • Széleskörű cafetéria csomag br. 30 000 Ft/hó
  • Étkezési hozzájárulás nettó 10 000 Ft/hó már próbaidő alatt is
  • Teljes körű élet- és balesetbiztosítás (családtagokra is kibővíthető)
  • Munkaidőben igénybe vehető masszőr

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

Bridgestone Corporation mobilitási megoldások egyik vezetője, s több mint 150 országban értékesíti termékeit. Magyarországon a Bridgestone Tatabánya Termelő Kft. 2008-ban kezdte meg tevékenységét, ultranagy teljesítményű személygépkocsi gumiabroncsok gyártásával. 1 400 fős telephelyünk Környén található.

Jelentkezz önéletrajzod elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!