Készáru csomagoló

  • Cég neve

    AIRVENT Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Belsőnyír 150.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • csomagolási egységek elkészítése utasítás alapján
  • raklapos egységek fóliázása, élvédőzése, pántolása
  • vékony, fából készült szállítókeretek összeállítása, esetenkénti ácsolása (fűrészgép használata)

Elvárások

  • erős fizikum
  • gyors, megbízható, precíz munkavégzés
  • csapatban történő munkavégzésre való hajlandóság
  • targoncavezetői jogosítvány
  • alapszintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • PDA, RF eszközök használatában gyakorlat

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabilan növekvő magyar-svéd vállalat csoportnál
  • egy műszakos munkarend
  • családias környezet, ahol értékelnek
  • korrekt bérezés, cafetéria
  • saját buszjáratok a következő településekről: Kecskemét, Lajosmizse, Méntelek
  • munkába járás támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

1990-ben alakult vállalat, amely egy összesen 400 főt foglalkoztató európai cégcsoport bázisa. Cégünk megalakulása óta folyamatosan növekedve vált a komfort és ipari légtechnikai termékek egyik legnagyobb hazai gyártójává és exportálójává. Több elismert, piacvezető, nyugat-európai cég termékeinek kizárólagos forgalmazójaként évek óta a magyarországi légtechnikai piac meghatározó és irányadó vállalkozása.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatold fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat.