Kertfenntartó

  • Cég neve

    Lelkes Kertész Bt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 510e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kültéri zöldterületek karbantartása, fenntartása, kertészeti feladatok,
  • Évszaknak megfelelő parkgondozási munkák végzése (pl.: fűnyírás, fák gallyazása, sövénynyírás, növényültetések, lombgyűjtés, fásítás, gyomirtás, növénygondozási és növényvédelmi feladatok ellátása, síkosság mentesítés, burkolattakarítás),
  • Aktív részvétel a vezető által meghatározott munkafolyamatokban és együttműködés az üzemeltetési társterületekkel,
  • Beltéri kertészeti feladatok elvégzése budapesti intézmények területén,
  • Dísznövény-karbantartás végzése, azaz a növények tisztítása, tápanyag utánpótlása, szakszerű öntözése és metszése, esztétikai értékük minőségi szinten tartása, megőrzése,
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • Gépek (kertfenntartás gépeinek) és berendezések (öntözőrendszerek) kezelése.

Elvárások

  • Kertész végzettség (kertész vagy kertész technikus szakképzettség),
  • Növénygondozás terén szerzett tapasztalat,
  • Önálló, megbízható és igényes munkavégzés,
  • Rugalmasság, terhelhetőség,
  • Mobilitás,
  • Alapvető növényismeret,
  • Alapfokú kár és korokozó ismeret,
  • Alapfokú növényvédelmi ismeret,
  • Díszkert, parkfenntartási ismeretek,
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány kötelező,
  • Képes legyél önállóan és csapatban dolgozni
  • Jó kommunikáció képesség, mert a megrendelőkkel és a kollégákkal tartani kell a kapcsolatot napi szinten.

Ha nincs gyakorlatod a kertfenntartás területén és pályakezdő vagy akkor sincsen akadálya jelentkezésednek, viszont ebben az esetben fontos, hogy szakirányú végzettséged legyen!

Előnyt jelent

  • Öntözőrendszerek ismerete. Öntözőrendszer karbantartásában és javításában szerzett tapasztalat
  • Kertészeti gépekkel történő munkavégzés területén szerzett tapasztalat
  • Benzines és akkumulátoros kertészeti gépek kezelésében és karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Üvegházi  és kertészeti kultúrákban szerzett tapasztalat
  • Fűnyíró traktor kezelése és vezetése
  • Egyéb tapasztalat a kertépítés vagy kertfenntartás területén,
  • Gyakorlat 3,5 T furgon vezetésében.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest
  • Munkaidő: Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony, H-P: 7:00 – 15:30,
  • Stabil szervezeti háttér,
  • Munka Törvénykönyve szerinti utazási támogatás,
  • Tervezhető, kiszámítható munka- és szabadidő.

Bérezés

  • Egész éves foglalkoztatottság
  • Bruttó 510e Ft havi bér
  • Munkaruházat biztosítása
  • Szabad hétvégék

Céginformáció

Valódi munkánk nem csak a növényzet gondozása és
karbantartása, hanem fokozatosan apró változtatások végrehajtása a „kép” javítása
érdekében. Ügyfeleinkkel az
együttműködés, az integritás és a kiválóság elve alapján dolgozunk, hiszünk abban, hogy szakértelem mellett az elkötelezettség hozza a legjobb eredményeket.

Olyan kollégát keresünk csapatunkba, aki szakmailag képes megfelelni a mindennapi kihívásoknak kertjeinkbe.
Szeretnénk egy olyan kollégát találni, akivel hosszú távon együtt tudunk dolgozni és aki rövid vagy hosszú távon a fenntartási ágazatunkban önállóan tud majd dolgozni.
Mivel számunkra is fontos, hogy leendő kollégákkal hosszú távon együtt tudjunk dolgozni, ezért stabil bejelentett bérezéssel várjuk.  Ha szimpatikus a felkínált állás kérünk küldd el önéletrajzodat.
Önéletrajz és rövid motivációs levél elküldése a "Jelentkezem" gombra kattintva.