Kertészmérnök- Termelési csoportvezető

  • Cég neve

    BÍRÓ ZRT.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Modern üvegházunkba beérkező dísznövény szaporítóanyagok (vetőmag, palánta, hagyma) termelésbe irányítása, valamint készáru előállítása
  • Munkavállalók beosztása, irányítása, ellenőrzése
  • Növényápolási munkafolyamatok  szervezése, határidők betartása
  • Termelés és a kereskedelem közötti információk hatékony közvetítése
  • Megrendelések, árukiadás összehangolása

Elvárások

  • Szakmai érdeklődés
  • Kertészmérnöki végzettség
  • Kiegyensúlyozott terhelhető személyiség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Növényházi kultúrákban szerzett tapasztalat
  • Növényvédelmi szakvizsga
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Betekintés a hazai dísznövény kereskedelem világába
  • Korszerű berendezések
  • Hosszútávú stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Kertészetünk 25 éve foglalkozik egy-kétnyári és virágzó cserepes dísznövények szaporítóanyagának előállításával amelyet termesztő kertészek részére értékesítünk.
Emellett beszállítói vagyunk a különböző hiper- és szupermarketek valamint barkácsáruházakba cserepes dísznövényeinkkel.