FŐNIX MMK Nonprofit és Közhasznú Kft. logo

Kertészmérnök

  • Cég neve

    FŐNIX MMK Nonprofit és Közhasznú Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szántóföldi földterületeken és üvegházakban zajló növénytermesztési és növényvédelmi munkák tervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése, valamint ezen feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív teendők naprakész ellátása.
  • A termelési hatékonyságnak fokozatos növelése érdekében aktív részvétel a jövőbeli fejlesztési irányvonalak tervezésében és megvalósításában.
  • A termeléshez szükséges eszközök, gépek, berendezések tervezésének és beszerzésének előkészítése, megfelelő használatának és működőképességének biztosítása.
  • A vezetőség tagjaival, megrendelőkkel és egyéb szervek/hatóságok képviselőivel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú kertészmérnök vagy agrár végzettség
  • Legalább 3 éves főbb növénykultúrák termesztésében szerzett mezőgazdasági tapasztalat
  • Szakmai elhivatottság, felelősségtudat, önállóság
  • Jó irányító- és szervezőkészség
  • Komplex gondolkodás és rugalmasság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Mezőgazdasági területen szerzett szakmai irányítói tapasztalat
  • Növényvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • hosszútávú, stabil biztos munkahelyet
  • fejlődési lehetőséget egy nagy tervekkel rendelkező vállalkozással

Céginformáció

Vállalatunk, a Főnix MMK Nonprofit és Közhasznú Kft. elsősorban megváltozott munkaképességűeket foglalkoztat, termelő tevékenységet végez több üzemben az ország különböző területén magyar és nemzetközi cégek számára.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva.