Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Zrt. logo

Kertészeti kisegítő

  • Cég neve

    Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Érden, Szigetszentmiklóson, Gyálon vagy a környékén élsz?
Szereted a növényeket? Hétfőtől-péntekig napi 8 órában 7:30-16:30 óra között szívesen töltenéd az idődet virágillatban és kapnál érte fizetést?
Akkor jelentkezz szigetszentmiklósi, dísznövényekkel foglalkozó kertészeti telephelyünkre, akár azonnali munkakezdéssel!
ÉRDI és GYÁLI gyűjtőpontjainkról kisbuszainkkal szállítunk a munkavégzés helyszínére.

Miben számítunk Rád?
  • Növénygondozás, ültetés, palántázás
  • Áruk szortírozása és minőségi ellenőrzése
  • Áru összekészítés, címkézés
  • Áruk kézi anyagmozgatása

Elvárások

Amire a munkavégzéshez szükséged van:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Képesség a csapatmunkára, együttműködés
  • Jó fizikai állóképesség
  • Lelkesedés, a növények szeretete

Amit kínálunk

  • Stabil, folyamatos munkalehetőség
  • Egyszerűsített foglalkoztatás, heti kifizetés
  • Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás (heti 24, 36 vagy 40 óra)
  • Rugalmas munkaidőbeosztás, ami figyelembe veszi a kéréseidet
  • Alkalmanként lehetőség a túlórára
  • Elfogadó, befogadó csapat
  • Céges buszjárat Érd központjából és Gyálról

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

A munkára önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhetsz.