Fitoland Kereskedelmi és Mezőgazdasági Kft. logo

Kertészeti eladó munkatárs

  • Cég neve

    Fitoland Kereskedelmi és Mezőgazdasági Kft.

  • Munkavégzés helye

    1222 Budapest, Rókales utca 2.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • növények szakszerű, esztétikus kihelyezése,
  • növényápolási, gondozási feladatok ellátása, irányítása,
  • beszerzési tevékenységben való közreműködés,
  • a vásárlók színvonalas kiszolgálása, informálása,
  • szaktanácsadás, szakszerű segítségnyújtás a választásban;
  • kassza/pénztár kezelése.

Elvárások

  • szakirányú végzettség (ami azt jelenti, hogy kertészeti tanulmányokat végzett)
  • növényismeret,
  • jó kommunikációs készség, értékesítési ambíciók,
  • megbízhatóság, önállóság,
  • rugalmas munkaidő vállalása pl. szezon, hétvége

Előnyt jelent

  • kertészet, kertészeti eladó területen szerzett tapasztalat,
  • angol, német nyelvtudás.
  • jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • kellemes munkahelyi légkör,
  • hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Céginformáció

A Fitoland kertészet több mint 30 éve foglalkozik beltéri és kültéri dísznövények és egyéb kertészeti termékek kereskedelmével. Virágáruházunk Budapesten van, ahol kulturált körülményeket teremtettünk a munkavállalóink számára.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát!