Kertészeti Eladó

  • Cég neve

    Dobay Kertészeti Kft.

  • Munkavégzés helye

    6725 Szeged

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Feladatok:
- vásárlók kérdéseinek megválaszolása
- szakszerű segítségnyújtás
- az áruk kihelyezése
- a növények ápolása

Elvárások

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen, hogy:
- akarj dolgozni;
- ne riadj meg a fizikai munkától sem;
- szeress kommunikálni;
- jelentős előny ha van kertészeti,- vagy növényismereted.

Előnyt jelent

A szegedi Oázis csapata egy nagyon jól összeszokott kis csapat, ezért fontos hogy meglegyen Benned is a csapatszellem.

Vásárlóink szakszerű kiszolgálásában elhivatottak vagyunk, ezért munkatársaink legalább alapszintű növényismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk

A szegedi Oázis Kertészet csapatában jó dolgozni, hiszen biztosít:
– munkába járási költségekhez való hozzájárulást;
– nettó 300.000 Ft feletti fizetést, a fizetésen felül bónusz rendszert;
– munkaruha
– értékesítési versenyek
– változatos feladatokat.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

A szegedi Oázis Kertészet meghatározó helye Szeged növénykedvelőinek, egy országos franchise rendszer részét képezve. Üzletünk kínálata folyamatosan cserélődik az aktuális évszaknak megfelelően, vásárlóinkat évente tucatnyi akcióval is várjuk, saját hűségkártya programmal rendelkezünk.
Emellett üzletünk Szeged majdhogynem belvárosában található, a Kálvária téren.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, vagy személyesen üzletünkben lehetséges.