Kertészeti áruházvezető helyettes (Budapest, II. kerület)

  • Cég neve

    Oázis Kertészeti Kft.

  • Munkavégzés helye

    1022 Budapest, Zilah utca 6.

  • Fizetés

    Nettó 380e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • az áruházvezető munkájának segítése;
  • a saját terület napi szintű kézben tartása, irányítása;
  • árurendelés;
  • vásárlói kérdések megválaszolása, tanácsadás, panaszkezelés;
  • szakszerű segítségnyújtás.

Elvárások

  • kertészeti végzettség vagy tapasztalat;
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek;
  • kiváló kommunikációs készség.

Előnyt jelent

Nincs? Nem baj, ha szeretnél ilyen képzéseken részt venni, mi azt is támogatjuk!
  • növényvédelmi technikusi végzettség, zöld könyv;
  • targoncavezetői jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Béren felüli támogatásokat, korlátlan céges telefoncsomagot, XIII. havi fizetést, gépkocsi költségekhez való hozzájárulást;
  • a fizetésen felül bónusz rendszert, 380.000 Ft feletti fizetés
  • kihívásokkal teli munkakört, változatos feladatokat, önálló munkavégzést egy dinamikusan növekvő hazai cégcsoportnál;
  • szakmai fejlődési lehetőséget.