Kertészeti ágazatvezető, telephelyvezető

  • Cég neve

    MATE Agrárcsoport Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A 15 fővel üzemelő kertészeti szaporítóanyag előállítással, gyümölcstermesztéssel, és szántóföldi növénytermesztéssel foglalkozó telephely napi feladatainak szervezése
· A telephelyen a növénytermesztési fizikai dolgozók tevékenységének irányítása, a feladatok kiadása és azok elvégzésének ellenőrzése
· A felügyelet alá rendelt erő - és munkagépek szakszerű üzemelésének megszervezése
· A heti, havi és éves termelési ütemterv elkészítése és végrehajtásának a megszervezése összhangban a vállalat agronómiai tervével
· A további 3 telephelyet érintő kertészeti ágazat stratégiájának a kidolgozása és a stratégia végrehajtása
· A növénytermesztésben alkalmazott technológiák pontos betartása és betartatása
· Termelési adatok biztosítása az adminisztráció felé
· Részvétel az agronómiai stratégia kidolgozásában
· A telephelyre vonatkozó éves bevételi- és költségtervek elkészítése
· Kapcsolattartás a vállalat vezetésével

Elvárások

· Kertész mérnöki végzettség
· 3-5 év vezetői tapasztalat
· 3-5 év kertészeti termelési tapasztalat
· MS Office (Excel, Word) felhasználó szintű ismerete
· Eredmény- és megoldás orientált, hatékony munkavégzés
· Stratégiai gondolkodásmód, kiváló kommunikációs készség
· Innovatív szemléletmód, proaktív gondolkodásmód
· Erős, határozott vezetői készség
· Magabiztos fellépés, pozitív hozzáállás, megbízhatóság, terhelhetőség, önálló és precíz munkavégzés
· B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

· Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
· Vezetői készségek
· Növényorvosi kamarai tagság

Amit kínálunk

· Hosszútávú munkalehetőség egy innovatív, fiatalos csapat tagjaként
· Csapatmunka és Közösség: A MATE Agrárcsoportnál egy összetartó és támogató csapat tagjává válhatsz, ahol az együttműködés és a közösség fontos értékek
· Versenyképes juttatási csomag
· Cafetéria
· Munkavégzéshez szükséges gépjárműhasználat
· Céges telefon, laptop
· Szakmai támogatás a munkavégzésbe

Céginformáció

A MATE Agrárcsoport a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem 100% tulajdonában álló cégcsoport, mely a mezőgazdaság kiemelt ágazataiban folytatja tevékenységeit a növénytermesztéstől kezdve a vetőmagnemesítésen át az élelmiszeripari kutató szolgáltatásokig bezárólag. Fókuszban a magyar mezőgazdaság értékeinek innováción alapuló megőrzése áll, ahol a tudomány valóban összetalálkozik a gyakorlattal.

 A jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát és motivációs levelét.