Kertész diákmunka

  • Cég neve

    Tudatos Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 2 000 Ft/óra bér

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmi munka
    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Könnyű-közepes fizikai munka
  • Növények ültetése utasítás alapján, növények helyszíni mozgatása
  • Növényeknek ültetőgödör ásása
  • Termőföld terítés kézi erővel (talicskával, lapáttal, gereblyével)
  • Finom tereprendezés kézi erővel (lapáttal, gereblyével)
  • Fenyőkéreg terítés, gyepszőnyeg rakása
  • Kertfenntartó feladatok (gyomlálás, locsolás, kaszálás)

Elvárások

  • Igényes, precíz munka
  • Rugalmasság a munkavégzés helyét illetően

Előnyt jelent

  • Növényismeret, kertészeti ismeret előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, teherbírás

Amit kínálunk

  • Kötelező szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszútávú munkalehetőség, akár segítség későbbi elhelyezkedésben
  • Rugalmas munkavégzés

Céginformáció

Egy 27 éves múlttal rendelkező kertépítő cég keres kertész pozícióba diákokat!

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után, kérjük csatolja magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát!