Kertész

  • Cég neve

    Cseri Garden Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 400e - 600e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Kültéri zöldterületek karbantartása, fenntartása
  • Évszaknak megfelelő parkgondozási munkák végzése (pl.: fűnyírás, fák gallyazása, sövénynyírás, növényültetések, lombgyűjtés, fásítás, gyomirtás, növénygondozási és növényvédelmi feladatok ellátása)
  • Öntözőrendszerek telepítése
  • Térkövezés
  • Gépek (kertfenntartás gépeinek) és berendezések (öntözőrendszerek) kezelése

Elvárások

  • Kertész végzettség (kertész vagy kertész technikus szakképzettség)
  • Növénygondozás terén szerzett tapasztalat
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Mobilitás
  • 1-3 év tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • Öntözőrendszer karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Kertészeti gépekkel történő munkavégzés során szerzett tapasztalat
  • Játszótér építésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Munkavégzés helye: Budapest / vidék / változó
  • Munkaidő: H-P 07:00-17:00 óráig.
  • Fizetés: nettó 400.000-600.000 Ft között
  • Vidéki munkavégzés esetén autóval szállítjuk a kollégákat a helyszínre.
  • Több napos vidéki munkavégzés esetén szállást - ellátást biztosítunk.
  • Nagyobb projektek esetén fizetésen felül projektpénzt adunk.

Céginformáció

Budapesti telephellyel rendelkező kertészeti cégünk kertépítéssel, növénybeszerzéssel, játszótér és kondipark telepítéssel valamint térkövezéssel foglalkozik országszerte.

A jelentkezés gombra kattintva kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.