Kertész /Belgium/

  • Cég neve

    STX HORSEBOXES Kft.

  • Munkavégzés helye

    Belgium

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A zöld területek gondozása a központ teljes területén
  • Gyepek ápolása, cserje- és sövény felületek metszése, nyírása
  • Virágágyak, évelőágyak ültetése, gondozása, ápolása
  • Kertészeti gépekkel való munkavégzés
  • Kisebb karbantartási munkák elvégzése

Elvárások

  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Növénygondozás terén szerzett tapasztalat
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Mobilitás
  • Angol nyelvtudás
  • Földmunkagép vezetői engedély (pl.: bobcat)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • A kint tartózkodás körülményei alapján heti 6 nap munkavégzés
  • A szállást a cég biztosít
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve

Céginformáció

Az STX Horseboxes Kft. a belga tulajdonú Stephex Group cégcsoport tagja.  A cég tevékenysége főleg nyugat Európába gyártott lószállító luxusautók és luxus kivitelű lakó kamionok tervezése és gyártása, valamint a versenylótenyésztés. Az egyre kiszélesedő piaci igényekhez igazodva, belgiumi központunkba keresünk új kollégát.

A jelentkezés gombra kattintva kérjük csatolja angol nyelvű Önéletrajzát!