Kertépítő

  • Cég neve

    MS-HOME Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 350e - 600e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Öntözőrendszer összerakása, növények ültetése, gyepszőnyeg fektetése, mulcsozás, szóródó anyagok elterítése, kerti szegély rakása, térkövezés, növények metszése, fűnyírás. ( nem feltétel az előbb említett minden feladat elvégzésének a tudása )

Elvárások

Az ideális jelölt megbízható, van szakmai tapasztalata, munkájára igényes, szereti a munkáját. Rugalmas, jó a probléma megoldó képessége, ügyfelekkel képes kommunikálni. Megbecsüli a szerszámokat amiket használ.

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány
Szakirányú képzettség
Földmunkagép jogosítvány

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Modern és jól felszerelt géppark
Igényes munkahely és munkatársak
Hétvégi munkavégzés nincs

Céginformáció

Építőipari cégünk több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik.
Korrekt stabil fizetést tudunk nyújtani.
Munkavégzés helye:2040 Budaörs, Gyár utca 2.