Kereskedelmi vezető

  • Cég neve

    SZOLVEGY Kft.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Téglagyári út 8.

  • Fizetés

    Bruttó 700e - 900e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 300e - 400e Ft negyedéves mozgóbér Bruttó 1,0M Ft éves bónusz

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

·  Új üzleti lehetőségek felkutatása, elsősorban a CEE régióban,
·  A vevők igényeinek elemzése, értékesítési tervek, stratégiák kidolgozása
·  Meglévő ügyfelek megtartása rendszeres kapcsolattartás,
·  Konstruktív és hatékony megoldások kezdeményezése a vállalati folyamatok javításához
·  területi képviselők és értékesítő partner cégek teljesítményének folyamatos felülvizsgálata és munkájuk monitorozása
·  területi képviselők munkájának irányítása, támogatása
·  Kiállításokon való részvétel
·  Külföldi tárgyalások szervezése, abban való részvéte
·  Szerződések előkészítése
·  Árajánlatok készítése, ártárgyalások lebonyolítása, árak naprakészen tartása

Elvárások

·  legalább néhány éves (közép)vezetői tapasztalat a kereskedelem/értékesítés területén
·  tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
·  Erős kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
·  Kiváló problémamegoldó képesség és csapatmunkára való hajlam
·  Mobilitás, estleges külföldi utazással járó tárgyalásokra való alkalmasság
·  B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság
·  kereskedelemi/műszaki/gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
·  Gyakorlati számítógépes alkalmazás készsége (MS Excell, Word, Powerpoint

Előnyt jelent

·  német és/vagy orosz nyelv tárgyalási szintű ismetere
·  Önálló döntéshozási vezetői tapasztalat és képesség
·  Kereskedelmi múlt,
·  Szolnoki vagy Szolnokhoz közeli lakóhely
·  közepes méretű nemzetközi cégnél szerzett kereskedelmi/értékesítési gyakorlat

Amit kínálunk

·  Versenyképes fizetés
·  érdekes, változatos munka
·  teljesítménytől függő bonus rendszer,
·  Cafeteria juttatás
·  munkába járási és/vagy lakhatási támogatás
·  mobiltelefon
·  Laptop

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

A Szolvegy  kft (www.szolvegy.hu) magyar tulajdonban lévő több mint 30 éves múlttal rendelkező, ipari ragasztók gyártásával foglalkozó szolnoki vállalat. A magyar diszperziós ragasztó piac (fa- és papírfeldolgozás) meghatározó szereplője, de ismert a környező országokban, Németországban is.
A Technobond márkanevet -valamint a hozzá kapcsolódó egyéb szolgáltatásokat, szakmai hátteret- ismerik és becsülik a felhasználók. Védjegyoltalommal rendelkezik.
A Szolvegy Kft termelése évente 3000-4000 tonna között mozog, árbevétele megközelíti í 2 milliárd forintot, dolgozói létszáma 35 fő körüli.

Jelentkezem gombra kattintva csatolja magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét