Kereskedelmi vezető

  • Cég neve

    ÖKOSYS Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2900 Komárom, Báthori István utca 33.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Kereskdedelmi csapat fejlesztése és vezetése.
- Kereskedelmi folyamatok tervezése és irányítása.
- Meglévő ügyfélkör menedzselése és bővítése.
- Beszerzés optimalizálása.
- Logisztika felügyelete és koordinálása.

Elvárások

- Szakirányú felsőfokú kereskedelmi és/vagy logisztikai tapasztalat és referencia.
- Kiváló kommunikációs képesség.
- Legalább középszintű angol nyelvismeret.
- Vállalatirányítási rendszer üzemeltetési tapasztalat.

Előnyt jelent

- Csomagolástechnikai képesítés és tapasztalat.
- ESG ismeretek.
- Hulladékgazdálkodási ismeretek.
- Műszaki végzettség.

Amit kínálunk

- családbarát munkakörnyezet
- támogató munkatársak
- sikerorientált vezetőség
- innovatív és hightech technológiák megismerése
- szakmai fejlődés
- részben teljesítményalapú bérezés

Céginformáció

Az Ökosys Zrt egy 100% magyar tulajdonú vállalkozás, országos lefedettséggel, komáromi központtal. Cégünk elsőként kezdett környezetbarát csomagoló anyagokkal és catering eszközökkel foglalkozni Magyarországon. Jelenlegi piaci helyzetben óriási előnyt jelent a cégünk számára, hogy a legjelentősebb fesztiválok (Sziget, Balaton Sound) kizárólagos catering ellátója, valamint a magyar filmgyártás étkeztetéséhez kapcsolódó catering ellátásban is vezető szerephez jutott. Az értékesítési folyamataink és csapatunk dinamikus és rugalmas megoldásokat kínál a partnereknek. A nemzetközi és hazai fenntarthatósági és környezeti kihívások lehetőséget adnak arra, hogy olyan területen dolgozzanak a munkatársaink, ami máshol nem biztosított. További infó: www.okosys.hu

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatold fényképes önéletrajzodat.