Kereskedelmi vezető munkatárs

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Borsod-Abaúj-Zemplén megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk a generálkivitelezésre, épületgépészeti rendszerek üzemeltetésére, illetve karbantartására és építőipari anyagok kereskedelmére szakosodott, dinamikusan fejlődő cég.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Az értékesítési és marketing tevékenység irányítása, fejlesztése, tervezése, koordinálása és felügyelete
  • A kereskedelmi üzlet működtetése, hatékonyság növelő folyamatok és intézkedések, az áruforgalmat elősegítő tevékenység (értékesítés utáni szolgáltatás, értékesítési csatornák) tervezése, vezetése, koordinálása és ellenőrzése
  • Beszerzési és értékesítési piacok felkutatása
  • Beszállítókkal történő tárgyalások lebonyolítása, kapcsolatok elmélyítése
  • A logisztikai tevékenység (összegyűjtés, csomagolás, választékkialakítás, szállítás) tervezése, vezetése, koordinálása és ellenőrzése
  • A vevőkapcsolatok kezelése és a kereskedelmi szervezet folyamatainak menedzselése
  • Az árazás, árpolitika és hozzá kapcsolódó rendszerek irányítása, azok rendszeres karbantartása
  • Az optimális tárolási készletnagyság kialakítása, a termékválasztás és szolgáltatási normák meghatározása
  • Az időszakos kiárusítások megszervezése
  • Beosztott munkatársakkal kapcsolatos vezetői feladatok ellátása (munkájuk ellenőrzése, szakmai és személyes fejlődésük elősegítése)
  • A leltározási feladatok megszervezése, irányítása, lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 év kereskedelmi vezetői vagy 5-10 év értékesítői tapasztalat
  • Feladatellátáshoz szükséges informatikai programok magabiztos alkalmazása (Word és Excel, Power BI)
  • Vállalatirányítási rendszer(ek) ismerete
  • Legalább középfokú végzettség
  • Önálló, gyors, gyakorlatias munkavégzés
  • Lojalitás
  • Jó kommunikáció írásban és szóban
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú karrier biztosítása
  • Kiszámítható és tervezhető jövő, biztos háttér
  • Segítség a betanuláshoz, szakmai képzések, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Pozícióhoz méltó fizetés, érdekelté tesznek az eredményben
  • Összetartó, megbízható, segítőkész vezetők és csapat
  • Céges autó, telefon
  • Elismert sikerek
  • Nagyon jó légkör

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építőipari területen szerzett tapasztalat
  • Építőipari/épületgépészeti termékek ismerete, műszaki érzék

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Értékesítési munkatárs
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Kereskedelmi, Marketing igazgató

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Sátoraljaújhely