Kereskedelmi vezető - FMCG termékkör

  • Cég neve

    Alveola Kft.

  • Munkavégzés helye

    1143 Budapest, Gizella út

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • >10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Csatlakozz a magyarországi szépségipar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez az Alveola Kft-hez!
Mi vagyunk a Solanie, Long Lashes, Eredeti Aloe Vera, X-Epil és JimJams termékek megalkotója és gyártója.
30 éves szakmai tapasztalatunkkal, sajátmárkás termékeinkkel és forgalmazott világmárkáinkkal aktív részesei vagyunk a hazai professzionális kozmetikai és lakossági szépségpiacnak.
Jelentkezz együttműködő, magas szakmai szinten teljesítő csapatunkba!

Feladataid lesznek:

  • Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás, annak magas szintű gondozása
  • Éves értékesítési tervek elérése, Joint Business Plan kialakítása
  • Éves partner tervezés, éves megállapodások lebonyolítása
  • Trade költések optimalizálása a maximális volumen és értékbeni növekedés eléréséhez
  • Biztosítani a vállalat termékportfóliójának széles körű piaci listázottságát
  • Értékesítési csapat vezetése
  • Vevőspecifikus információkkal támogatni az új termékbevezetések tervezését
  • Szoros együttműködés társosztályokkal (marketing, logisztika) az ügyfélelégedettség maximalizálása érdekében
  • 12 havi gördülő sales forecast készítése, marketing aktivitások felügyelete
  • Értékesítési riportok elemzése, konzekvenciák levonása ill. azokból akciótervek kialakítása
  • Éves promóciós terv kialakítása, betárgyalása partnerenként
  • Szoros üzleti kapcsolat kialakítása a felelősségbe tartozó partnerekkel
  • Kapcsolattartás külföldi gyártókkal

Téged keresünk, ha a következőkkel rendelkezel:

  • FMCG területen szerzett 5+ éves vezetői tapasztalat
  • Legalább 10 éves, vagy azt meghaladó tapasztalat a kereskedelemben
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és meggyőző képesség
  • Stratégiai, elemző gondolkodásmód
  • Sikerorientált, önálló, proaktív, struktúrált munkavégzés
  • Jó probléma felismerő és megoldó készség, erős time-management
  • Pozitív, rugalmas, határozott, egyben lojális személyiség
  • Magas szintű Microsoft Office (Word, Excel, Power Point stb.) ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyök:

  • Szépségipari piac ismerete
  • Electro területen szerzett tapasztalat
  • Karrier során az értékesítési célok rendszeres elérése/túlteljesítése
  • SAP Business One használatában szerzett jártasság

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Éves bónusz
  • Egyéb céges juttatások
  • Dinamikusan fejlődés a hazai FMCG piacon
  • Több évtizede a piacon lévő bevezetett márkák
  • Aktív szakmai részvétel termékportfólió bővítéssel kapcsolatban
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Munka-magánélet egyensúly maximális biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedelmi munkatárs

Fényképes önéletrajzodat kérjük küldd a "Jelentkezem"

Kizárólag olyan jelentkezéseket várunk melyek a fenti elvárásoknak megfelelnek, ellenkező esetben jelentkezésedet nem áll módunkban elbírálni.

Állásjelentkezésed beküldésével hozzájárulsz abban foglalt személyes adataid kezeléséhez az Alveola adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint. Adatkezelésünkről az oldalunkon olvashatsz részletesebben.