Kereskedelmi vezető

  • Cég neve

    DBM KFT

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A cég kereskedelmi tevékenységének vezetése, kereskedelmi stratégia megvalósítása
  • Forgalmi számok, éves árbevételi terv elérése
  • Ügyvezetővel, a sales csapattal és a külföldi termékmenedzsmenttel együttműködve részvétel a termékportfólió és az árpolitika optimális kialakításában
  • Kapcsolattartás a vállalat kiemelt partnereivel, éves tárgyalások bonyolítása, key account menedzsment
  • Képviselői csapat vezetése Magyarország egész területén
  • Képviselők munkájának támogatása, a képviselők tudásának, értékesítési készségeinek fejlesztése
  • Rendszeres utazás a képviselőkkel (heti 2-3 nap), Partnerek látogatása a cég képviselőivel együtt
  • Új piaci lehetőségek felkutatása
  • Termékszortiment, merchandising, bolti megjelenés fejlesztése
  • Akciók, promóciók szervezése, követése
  • Rendszeres jelentés a cégvezetés felé

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat az értékesítés és key account menedzsment területén
  • Értékesítési csapat vezetésében szerzett néhány éves tapasztalat
  • Piacismeret (építőipar)
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Megbízhatóság
  • Nagyfokú önállóság
  • Nyitottság
  • Rugalmasság
  • Üzleti szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete elengedhetetlen
  • Kapcsolatrendszer előny

Előnyt jelent

Budapesti, vagy Budapest környéki lakóhely.

Amit kínálunk

  • Változatos munkavégzés egy fiatal, dinamikus csapatban
  • Stabil vállalati háttér
  • Főállású munkaviszony
  • Fejlődési lehetőség, tréningek
  • Fix jövedelem + bónuszrendszer
  • Vállalati gépjármű (magánhasználatra is), munkaeszközök
  • Kávé, tea korlátlan

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Magyarországon több, mint 25 éve jelen levő építéskémia anyagokat forgalmazó vállalat vagyunk, nemzetközi háttérrel.

Fényképes szakmai pályázatát bérigény megjelölésével az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.