Kereskedelmi vezető

  • Cég neve

    CER Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • kereskedelmi stratégiai célok kidolgozása, megvalósítása,
  • új ügyfelek felkutatása, ügyfélkapcsolatok kiépítése,
  • üzleti tárgyalások, utazások szervezése és a megbeszélések lebonyolítása a meglévő és az új partnerekkel,
  • a piac igényeinek figyelemmel kísérése, piaci folyamatok monitorozása,
  • rendszeres visszajelzések, riportok, kimutatások készítése,
  • a cég képviselete szakmai konferenciákon és rendezvényeken,
  • projekt dokumentációk elkészítése, beszámolók összeállítása (idegen nyelven is),
  • az irányítása alá tartozó munkavállalók tevékenységének szakmai felügyelete,

Elvárások

  • felsőfokú iskolai végzettség
  • min. 5 év vasúti kereskedelmi munkakörben szerzett gyakorlat
  • min. 2 év vasúti kereskedelmi vezetői tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • magas szintű számítógép-kezelői ismeretek (Office)
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság

Tulajdonságaid között szerepel

  • értékesítési akvizíciós képességek
  • kiemelkedő kommunikációs képesség szóban és írásban
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • ügyfélközpontú gondolkodás

Amit kínálunk

  • fő állású és hosszú távú munkaviszony
  • stabil, megbízható munkaadói héttér
  • versenyképes jövedelem, cafeteria
  • céges autó, mobiltelefon, laptop
  • könnyen megközelíthető munkahely
  • szakmai fejlődés folyamatosan bővülő szervezetnél
  • rugalmas munkavégzés

Céginformáció

Budapesti székhelyű, dinamikusan fejlődő, nemzetközi vasúti áruszállítással foglalkozó CER Hungary Zrt. keres Kereskedelmi vezető pozícióba munkatársat.