Kereskedelmi projektmenedzser (építőanyag szegmens)

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Megbízónk csak a legjobbat kívánja nyújtani partnereinek mind a termékeik minőségét, mind a szolgáltatásaik színvonalát tekintve.

Vállalkozásuk 100%-ban magyar tulajdonú, Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége.

Országos hálózatuknak és web áruházaiknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkeznek a magyar piacon.

Hozzájuk keresünk új kollégákat budapesti, kecskeméti vagy pécsi telephelyükre az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Magas- és mélyépítési építőanyagok értékesítése (pl.: szárazépítészeti rendszerek, falazóelemek, homlokzati rendszerek)
  • Műszaki szaktanácsadás
  • Meglévő partnerkör kezelése és új, potenciális partnerek megtalálása
  • Ajánlatkészítés, ajánlatprezentáció
  • Szerződések előkészítése, szerződéskötés
  • Szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
  • Aktív kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailben a partnerekkel
  • Piaci információk gyűjtése, versenytársak figyelemmel kísérése
  • Vezetők által kért statisztikák készítése határidőre

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú (műszaki) végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat (minimum 1-3 év)
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata
  • Nyitott, lendületes személyiség, ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • 30 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Fiatalos, rugalmas, segítő kollektívát
  • Sokrétű, kihívásokkal teli munkakört, ahol lehetőség van teljesen új üzleti területek bevezetésére is
  • Cafetéria juttatásokat (SZÉP kártya, magán egészségbiztosítás)
  • Jó hangulatú csapatépítő rendezvényeket
  • Mobiltelefont
  • Céges gépjárművet
  • Folyamatos képzési és szakmai előrelépés lehetőséget

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építőipari tanulmányok vagy építőanyag kereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Német és / vagy angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest IV. vagy IX. kerület, Kecskemét vagy Pécs