Kereskedelmi projektkoordinátor

  • Cég neve

    CORWELL Kft.

  • Munkavégzés helye

    Dunakeszi, Pallag u. 37.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a kereskedelmi területek közötti információáramlás biztosítása
  • a projektekben részt vevők átfogó koordinálása, motiválása, támogatása, munkájuk irányítása
  • a projektek cselekvési tervében meghatározott feladatok végrehajtásának irányítása
  • döntéshozatali támogatás a szükséges pontokon
  • a projektek követése az indítástól a zárásig az ütemtervnek megfelelően
  • a projektek teljesítésének ellenőrzése és minősítése
  • aktív kapcsolattartás minden érintett társosztállyal

Elvárások

  • Excel, melynek használata napi szinten kiemelt része a munkakörnek –fontos, hogy a függvényeket is rutinosan és komfortosan használd
  • Magabiztos kommunikálj angolul
  • Kereskedelmi területen szerzett legalább 1 éves tapasztalattal rendelkezz
  • Legalább egy középfokú végzettséget várunk Tőled, a felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Szeress napi szinten bejárni a munkahelyedre, mert mi hétfőtől péntekig együtt vagyunk az irodában
  • Lásd át jól a rendszereket, folyamatokat – fontos, hogy felismerd, amit az egyik helyen változtatsz, az milyen hatással van a rendszer más részeire
  • Fontos, ahogy kommunikálsz – ha a határozottság és az empátia árad belőled, jó helyen jársz
  • A kreativitás és a proaktivitás jól jön, hiszen akkor éred el a feladatod célját, ha a felmerülő problémákat gyorsan és hatékonyan kezeled, képes vagy adott ponton a döntések meghozatalára
  • A precíz, önálló munkavégzés, határidők pontos betartása elengedhetetlen – a határidők betartása és betartatása is fontos
  • Ügyfélorientáltak vagyunk – ezt várjuk Tőled is.

Munkavégzés helye: Dunakeszi, Pallag u. 37.

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:15-17:00-ig

Amit kínálunk

  • egy kreatív, pörgős csapat tagja leszel
  • változatos feladatokat nyújtunk Neked, kiélheted a kreativitásod
  • egy jól megszervezett betanítási folyamattal támogatjuk az indulásod
  • széleskörű béren kívüli juttatást is nyújtunk Neked
  • ingyenes privát autóbuszjárat Újpest-Városkaputól (mindössze 15 perc a menetideje)
  • hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, ahol nem állunk a személyes fejlődésed útjába, sőt támogatjuk karrier céljaid
  • óvjuk a környezetünket (csökkentjük a műanyag hulladék mennyiségét, szelektíven gyűjtjük a szemetet stb.)
  • a belső tereink levegőminőségét professzionális légtisztítókkal óvjuk, minden helyiségben rendelkezésre áll fertőtlenítési lehetőség
  • alapítványi főtámogatóként támogatjuk a rászoruló gyermekeket
  • nem utolsó sorban azért, mert mi tudjuk, hogy a sikerünk Neked (is) köszönhetjük

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Magyarország piacvezető irodaszer-nagykereskedése vagyunk, az elmúlt 33 évben és továbbra is az a célunk, hogy fejlesszük szervezetünket, eszközeinket és szolgáltatásainkat, hogy irodaszer-kereskedő Partnereinket maximálisan támogathassuk. Szlovákiában, Csehországban és Horvátországban is alapítottunk leányvállalatokat az elmúlt években.

A Corwell-nél projektkoordinátorként egy jól szervezett csapat tagja lehetsz, ahol sokrétű és sokszínű feladatkörben bontakoztathatod ki tehetségedet. A jól kialakított folyamatok mellett mindig van lehetőség önálló döntéshozatalra, fejlesztésre és megújulásra is. Ha szeretsz projekteket szervezni, az információáramlás központjában lenni, egy-egy projektet az elejétől a zárásig követni és koordinálni, szervezni, adminisztrálni, ötletelni, és a kereskedelmi tevékenység közel áll Hozzád, szeretettel várunk

Ha megdobbantotta a szíved a fent leírt gondolatsor és csatlakoznál hozzánk, fizetési igényeddel ellátott jelentkezési anyagodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.