Kereskedelmi osztályvezető

  • Cég neve

    Kulcspatikák Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Hunyadi János út 16.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a Vállalat kereskedelmi stratégiájának kivitelezése
  • Gyártói kapcsolattartás, éves tárgyalások lebonyolítása
  • Akciók kidolgozása és kivitelezése
  • Nagykereskedelmi kapcsolattartás
  • Éves bevételi és költségtervek kidolgozása, egyeztetése;
  • Szoros kapcsolattartás társosztályokkal a tervezett aktivitások kivitelezésében
  • Költségtudatos kereskedelmi folyamatok fenntartása, aktív részvétel a pénzügyi eredmények folyamatos növelésében;
  • Kereskedelmi fejlesztési projektekhez döntés-előkészítő anyagok készítése, az adott projektekhez kapcsolódó üzleti tervezés;
  • A kereskedelmi tevékenység monitorozása, a kapcsolódó statisztikák, jelentések bekérése, elemzése, minősítése;
  • Kereskedelmi részleg dolgozóinak irányítása;
  • Javaslattétel korszerűsítésre, fejlesztésre, hatékonyabb működésre, fejlesztési javaslatok összegyűjtése, aktív részvétel a kidolgozásban;

Elvárások

  • Gyógyszeripar és/vagy patikahálózat területén szerzett 4 év releváns szakmai tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs képesség
  • Felsőfokú végzettség kereskedelmi vagy gazdasági területen
  • Megoldás-orientált attitűd és jó csapatjátékos
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Word)
  • Jó elemző, döntéselőkészítő képesség
’B’ kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Laptop
  • Céges telefon
  • Versenyképes bérezés
  • Heti 2 nap home office lehetőség
  • Motivált, lelkes csapat, csapatépítő programok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Kulcspatikák Zrt. több mint 210 gyógyszertárból álló közösség, amely nem csak gazdasági megfontolásból született, de valódi, közös értékrenden alapszik.
Tagpatikáink mind hazai családi vállalkozások vagy többgenerációs gyógyszerészek tulajdonában állnak; saját egyéniséggel, elvekkel, hagyományokkal.
Csapatunk mozgatórugója a folyamatos innováció, újítás, hatékonyság keresése, melyekkel jobb, okosabb, vagy éppen egyszerűbb megoldásokra törekszünk.