Kereskedelmi menedzser - Győr és környéke

  • Cég neve

    Provident Pénzügyi Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Győr

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A munkakör célja:

Kereskedelmi tanácsadó csapat támogatása, ösztönzése a Vállalat üzleti célkitűzéseinek elérése érdekében.

Amit kínálunk:

  • Változatos szakmai kihívásokat, szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk egy stabil hátterű pénzintézetnél.

Ezen kívül kínálunk még:

  • vállalati gépjárművet,
  • versenyképes juttatást,
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőségeket

Egyéb:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • Tapasztalat emberek vezetésében, ügyfélkapcsolatokban
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Biztosításközvetítői tapasztalat.

Főbb feladatok:

  • Nagyságrendileg 10-12 fős Kereskedelmi tanácsadó csapat munkájának támogatása, irányítása, felügyelete.
  • Az irányítása alá tartozó terület üzleti teljesítményének, eredményességének maximalizálása.
  • Aktív részvétel az irányítása alá tartozó Kereskedelmi tanácsadók kiválasztásában, beillesztési folyamataiban.
  • A Társaság szabályzataihoz és belső folyamataihoz illeszkedő munkavégzés biztosítása, felügyelete.

Követelmények, elvárások:

  • Diploma (főiskolai / egyetemi végzettség) vagy érettségi és közvetítői tevékenység végzéséhez szükséges szakképesítés, illetve hatósági vizsga;
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs- és tárgyalókészség;
  • Elemző és problémamegoldó képesség;
  • Vezetői attitűd: képesség mások motiválására, teljesítményük növelésére;
  • B kategóriás vezetői engedély;

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.