Kereskedelmi marketing munkatárs

  • Cég neve

    TERRAGRO Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Soroksári út

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A forgalmazott termékek értékesítésének szakmai támogatása
  • Értékesítési csapat munkájának támogatása
  • Termék bevezetéshez kapcsolódó marketing tevékenység
  • Kiadványok és marketing anyagok tartalmi összeállítása
  • Piaci, versenytársi és termékinformációk rendszerezése, nyomon követése
  • Rendezvények szervezése és lebonyolítása

Elvárások

  • Felsőfokú agrár szakirányú végzettség
  • Agrármarketing vagy kereskedelmi tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, kreatív hozzáállás, stratégiai szemlélet
  • Online marketing és kommunikációs érdeklődés
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatmunka képesség
  • MS Office jártasság, hatékony elemzői, adatbázis kezelési készség

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Növényorvosi végzettség
  • Ökológiai gazdálkodási szemlélet
  • Kiemelt szakmai érdeklődés

Amit kínálunk

  • Piacképes jövedelem
  • Telefon
  • Stabil munkahely Magyarország egyik leginnovatívabb agrár vállalatánál
  • Kellemes családias munkaköri légkör, kiváló csapatszellem

Munkavégzés helye: Budapest

A TERRAGRO Kereskedelmi Kft. fiatal, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú cég. Kiemelkedő kutatás-fejlesztési háttérrel, nemzetközi kapcsolatokkal az agrárium egyik leginnovatívabb szektorának hazai képviselője.