Kereskedelmi koordinátor

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál? Rendelkezel felsőfokú gazdasági végzettséggel és az angol nyelvtudásod is magabiztos? Szereztél már tapasztalatot a kereskedelmi logisztika területén és dolgoztál már az S4 HANA-ban? Szívesen dolgozol export rendelésekkel, szeretsz tervezni és koordinálni? Magabiztosan kezeled az Excelt? Netán van tapasztalatod logisztikai riportok elkészítésében is?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ne habozz, jelentkezz még ma partnerünk Kereskedelmi koordinátor pozíciójára!

Főbb feladatok, munkák:

  • A non-operációs országokra vonatkozó értékesítés kereskedelmi logisztikai nyomon követése, koordinálása, úgy mint:
    • rendelés kezelés;
    • készletkövetés;
    • visszaáru kezelés;
    • törzsadat kezelés.
  • Adatbázisok folyamatos karbantartása.
  • Kapcsolattartás társosztályokkal: pl. termelésirányítással, raktárral, minőségbiztosítással.
  • SAP-ban rendelések felvitele, visszaigazolások elkészítése az üzletkötők számára.
  • Részvétel a kereskedelmi tervezésben, havi rolling forecastok készítésében: a partnerünk non-operációs országaira vonatkozóan, az üzletkötők által készített tervek konszolidálása.
  • Adatszolgáltatások, kimutatások készítése heti, havi és negyedéves gyakorisággal, illetve ad-hoc riportigények kielégítése a vezetőség számára.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • Min. 1-3 év hasonló tevékenységben szerzett tapasztalattal gyógyszeripari vagy FMCG területen.
  • Magas szintű Excel ismeret.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • SAP/S4 HANA-t felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik piacvezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz.
  • Partnerünk egy családbarát vállalat, támogatják az egészségmegőrzést és évente több közös programot szerveznek.
  • Partnerünknél cafeteria és 13. havi jutalom is van.
  • A pozícióban lehetőséget biztosítanak neked részleges távmunkára.
  • Partnerünk csoportos élet- és balesetbiztosításban részesíti a munkavállalóit.
  • Központi telephelyükön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is).
  • 2024-ben a törvényi kereteken felül 2 nap további fizetett szabadságot biztosítanak.
  • Partnerünknél számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz.
  • Nyaranta Balaton parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs