FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft. logo

Kereskedelmi koordinátor

  • Cég neve

    FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1145 Budapest, Laky Adolf utca 41.

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Webshopba érkező megrendelések fogadása, árumennyiségek összekészítése, szállítók felé történő átadása;
  • Szervezet által szervezett külső-belső vásárokon való részvétel, a vevők kiszolgálása, tájékoztatása, nyugta- és számlakiadása;
  • Előírások alapján a boltba beszállított áruk átvétele, betárolása és megőrzése;
  • Elszámolási folyamatok ellátása, a megadott időszakonként készletek leltározása;
  • Belső vállalatirányítási rendszerben való adatkezelési feladatok ellátása, a termelésirányítási és készletgazdálkodási rendszer felügyelete és a hozzá tartozó folyamatok nyomon követése;
  • Esetlegesen kiszállítások lebonyolítása.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete;
  • Kereskedelmi attitűd;
  • Magabiztos kommunikációs képesség;
  • Önálló és csapatban való munkavégzés;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői engedély;
  • Raktározási, készletkezelési ismeretek;
  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható, hosszú távon tervezhető munkahely
  • Magyar tulajdonú nagyvállalat
  • Szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Összetartó, egymást segítő csapat