Kereskedelmi kontroller

  • Cég neve

    Atlas Pharma Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A humán célú termékek kereskedelmi kontrolling folyamataiban való közreműködés, a kapcsolódó adminisztratív és egyedi feladatok önálló vitele,
  • jelentések, kimutatások, heti forgalmi riportok, elemzések készítése a teljes cégcsoportra,
  • havi zárási adatok készítése és ellenőrzése,
  • záráshoz tartozó esetleges eltérések magyarázata,
  • kimutatások készítése, stb.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (előny a PSZF vagy BGF vagy közgazdász végzettség)
  • kereskedelmi folyamatok ismerete
  • kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • IT adatbázisok kezelése/elemzése és MS Office csomag erős, felhasználói szintű ismerete (Power BI, Excel/ Excess magas szinten, Word)
  • pontosság, precizitás, szoros határidők betartása
  • képesség mind az önálló, mind a csapatmunkára
  • jó problémamegoldó készség, folyamatszervezési ismeretek
  • analitikus és rendszerszemlélet
  • tanulásra való hajlandóság

Előnyt jelent

  • egészségügyi/gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat
  • IT rendszerekhez való nyitottság, tanulási hajlandóság
  • mielőbbi munkakezdés

Amit kínálunk

  • nemzetközi, kulturált munkakörnyezet
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes fizetés, utazási hozzájárulás
  • jó csapatszellem

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Gyógyszerekkel, orvostechnikai eszközökkel, gyógyászati segédeszközökkel és egészségügyi gépekkel/berendezésekkel foglalkozó, nagy múltú, nemzetközi hátterű Cégcsoport

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a hirdetésben megjelölt elvárások megléte esetén a "Jelentkezem" gombra való kattintással várjuk.
Egy tervezett munkabér igényt kérünk szépen a jelentkezésnél feltüntetni.