Kereskedelmi képviselő (Zala megye)

  • Cég neve

    Pek-Snack Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Zala megye

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Aktív és hatékony kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
  • A franchise szerződésben foglalt megállapodások nyomon követése és betartatása
  • Az eladás ösztönzése, illetve az optimális termékkör kialakítása
  • Új partnerkapcsolatok kiépítése, tárgyalások lebonyolítása, szerződések kötése
  • Termék promóciókkal kapcsolatos tevékenységek ellátása
  • Szükség esetén panaszkezelés

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítési területen megszerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési rutin
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló munkavégzés
  • Hatékony problémamegoldás
  • Kitartás és lojális szemlélet

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Széleskörű juttatások: piacképes alapbér + a teljesítményhez kötődő havi ösztönző bónusz
  • Cafeteria juttatás választható elemekkel (SZÉP kártya, egészségpénztár, nyugdíjpénztár stb.)
  • Szakértői és támogató vezetői légkör
  • A munkavégzéshez szükséges céges eszközök: autó, telefon, laptop stb.
  • Barátságos, közvetlen csapat és cégkultúra

Céginformáció

 Pek-Snack Kft. egy dinamikusan bővülő sütőipari vállalat, amely mélyfagyasztott, az értékesítési helyen frissen kisütött pékáruk gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Magyarország és a közép-európai régió meghatározó látványpékség hálózataként naponta kínál friss, ízletes, változatos péksüteményeket vásárlóinak.
A vállalat 1999-ben kezdte meg működését Horvátországban, 2021-től pedig Szlovákiában és Bosznia-Hercegovinában is jelentős terjeszkedésbe kezdett.
A Pek-Snack Kft. központja a Somogy vármegyei Igal külterületén található, ahol a 6000 m2-es gyárból látjuk el az országos lefedettségű franchise hálózatunkat, és az export piacainkat, több mint 300 munkatársunk támogatásával.

Kereskedelmi képviselő pozícióba keresünk munkatársat Zala vármegyében

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát.