Kereskedelmi képviselő - üzletkötő

  • Cég neve

    PRIMAVERA ANDORRANA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • új partnerek, kozmetikai szalonok felkutatása, kapcsolatok kiépítése
  • professzionális szépségipari termékek értékesítése
  • az értékesítési területen megszerzett piaci információk rendszerezése
  • a megszerzett partnerkapcsolatok ápolása

Elvárások

  • kiemelkedő kommunikációs készség, jó tárgyaló- és prezentációs készség
  • üzletkötői tapasztalatok
  • dinamizmus, rugalmasság, proaktivitás, terhelhetőség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • kozmetikus végzettség

Amit kínálunk

  • Céges autó, mobiltelefon, versenyképes jövedelem. Legyen tagja egy dinamikusan fejlődő csapatnak!

Céginformáció

Primavera Andorrana Kft.
Vállalatcsoportunk nagy múlttal rendelkezik neves, európai professzionális kozmetikai, valamint fodrászati termékek kizárólagos forgalmazásában több európai ország területén.

Jelentkezni lehet a lenti ,,Jelentkezem" gombra kattintva.
Kérjük, hogy a jelentkezéshez csatolja magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.