PSP Siklóssy & Partner Vezetői Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Kereskedelmi képviselő

    PSP Siklóssy & Partner Vezetői Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Megbízónk nemzetközi piacvezető cégcsoport, amely márkás, prémiumkategóriás horgászfelszereléseket és „outdoor” ruházatot forgalmaz. A magyar (és esetleg szlovák, horvát) piaci jelenlétük kiépítése céljából keresünk számára önálló (számlaképes)

Kereskedelmi képviselőt

(Freelance sales representative with home office/Anglers outfits)
- prémium horgászcikkek/-ruházat -

Fő feladatai: közvetlen értékesítés felépítése a horgászcikk kiskereskedelem irányába, teljes körű önálló piacfigyelés, új vevők megszerzése itthon és esetleg később Szlovákiában, vagy Horvátországban, a vevői törzsállomány hosszú távú gondozása, termék-tanácsadás, értékesítés, kapcsolattartás a külföldi kereskedelmi igazgatóval.

Ideális pályázónk utazó területi képviselőként sikeres gyakorlatot szerzett a direkt értékesítésben, vagy horgászcikk üzletben (a horgászat, a horgászfelszerelések ismertek számára).  A kommunikációképes, angolnyelv-ismeret (előnyös esetben szlovák, vagy horvát is), a kiemelkedő utazási kedv és a saját gépjármű alapfeltétel.

Kiemelkedő juttatás 100%-ban forgalmi, kezdetben fix províziós alapon, alapos termékoktatás, hosszú távú szakmai perspektíva.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Kérjük, angol és magyar nyelvű, fényképes pályázatát a fenti feladatokra és követelményekre reagáló, idevágó tapasztatait, vállalkozási formáját (egyéni, bt. kft.) és lakhelyét ismertető szakmai levéllel - amelyet bizalmasan kezelünk – a 29295 pályázati számra hivatkozva a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldje.