Kereskedelmi képviselő / patikalátogató

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    - Budapest, Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk több, mint 30 éve működik sikeresen.

Az egészségmegőrzés jegyében számos jól ismert, magas hatóanyag tartalmú, minőségi gyógyszert, étrend-kiegészítőt, teát és kozmetikumot gyárt a magyar és európai piacra egyaránt.

Cégük az alábbi munkakör betöltésére keres új kollégát:

Főbb feladatok, munkák:

  • Az adott terület gyógyszertárainak tervszerű, rendszeres látogatása
  • Folyamatos partneri kapcsolattartás alkalmával kereskedelmi akciók értékesítése, rendelések felvétele, a céget érintő információk kommunikálása, marketing anyagok bemutatása és kihelyezése, az új termékek ismertetése, termékdisztribúció és termékláthatóság biztosítása és fejlesztése
  • A vállalat képviselete partneri találkozókon és szakmai rendezvényeken

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves patikalátogatói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, hatékony tárgyalási és érvelési technika
  • A munkavégzés területével megegyező lakhely
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság és kezdeményező készség
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő cég
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Céges autó és telefon
  • Támogató, közvetlen csapat és munkahelyi légkör

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egészségügyi szakirányú végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, Pest megye
  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!