Kereskedelmi képviselő

  • Cég neve

    Packeta Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Ezred utca 2.

  • Fizetés

    Bruttó 580e - 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A Packeta Group az e-kereskedelmi magas színvonalú szolgáltatások egyik vezető képviselője Közép-, Kelet- és Nyugat-Európában. Magyarországi cégük, a Packeta Hungary Kft. értékesítési csapatának új tagját keressük

Szeretsz fejlődni és szeretnéd mindeközben jól is érezni magad? Küldd el hozzánk jelentkezésed és legyél Te a következő, aki csatlakozik hozzánk Kereskedelmi képviselő munkakörbe (teljes munkaidő, határozott idejű szerződés).

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • új ügyfelek felkutatása, a szolgáltatásainkkal való megismertetése, a cég ügyfélkörébe vonása,
  • ajánlatok kidolgozása, elkészítése, megvalósítása partnerek részére,
  • partnereinkkel való folyamatos, aktív kapcsolattartás,
  • értékesítést támogató innovációk kidolgozása, készítése,
  • rendszeres jelentések, riportok, elszámolások készítése, beszámolás,
  • teljes körű, önálló ügyintézés, folyamatok koordinálása,
  • piaci információk gyűjtése, konkurenciafelmérés.

Te vagy, akit keresünk, ha:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • van minimum 3-5 éves key account manager-i tapasztalatod,
  • hunter attitűd jellemző rád,
  • kitűnő a kapcsolatépítő és kommunikációs készséged,
  • aktív, releváns hazai és nemzetközi hálózati kereskedelmi kapcsolatrendszerrel bírsz,
  • van „B” kategóriás jogosítványod és gépjárművezetői tapasztalatod,
  • MS office ismeretekkel rendelkezel,
  • kezdeményezőkészség, terhelhetőség és rugalmasság jellemző rád.

Előnyként értékeljük:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudással is rendelkezel.

Amit kínálunk:

  • határozott idejű szerződés legkésőbb 2027. augusztusig
  • bérezés bruttó 580.000-600.000 Ft között megállapodás szerint és teljesítmény alapján bónusz rendszer
  • próbaidő után nettó 25.000 Ft SZÉP-kártya juttatás és fizetett születésnapi szabadság
  • Egészségprogramban való részvétel
  • munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon) és céges autó
  • munkavégzés helye a cég székhelye 1044 Budapest, Ezred utca 1-3. B2/11.
  • heti 2 nap home office lehetőség próbaidő lejárta után
  • ingyenes parkolási lehetőség
  • jófej kollégák, szuper csapat és vezető
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség egy rendkívül gyorsan fejlődő iparágban
  • nap folyamán önkiszolgáló konyhánkban bármikor felfrissítheted magad egy finom kávéval vagy teával és hetente általunk biztosított friss gyümölccsel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs