Kereskedelmi képviselő

  • Cég neve

    GARAFARM TRADE Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  1. Részvétel a kereskedelmi stratégiák tervezésében és fejlesztésében;
  2. A meglévő partnerek rendszeres túra jellegű látogatása a kijelölt földrajzi területen;
  3. Részvétel a megrendelések koordinációjában, mind tevőlegesen, mind adminisztratív jelleggel;
  4. A kiszállítandó áru összekészítésének tervezése és megvalósítása;
  5. Részvétel a rendezvények, kiállítások és konferenciák szervezésében és lebonyolításában;
  6. Piaci kutatások és versenytárs elemzések végrehajtása;
  7. Új értékesítési helyek és módszerek keresése és beintegrálása a meglévő túra rendszerbe;
  8. Adatbázisok és CRM rendszerek kezelése, frissítése és karbantartása.
  9. Az értékesítési és marketing tevékenységek eredményességének nyomon követése, mérése és adminisztrálása.

Elvárások

  • Minimum középfokú kereskedelmi és/vagy marketing végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • MS Office ismeretek (Excel tudás – pl. pivot táblák, függvények);
  • Jó kommunikációs, együttműködési készség;
  • Precíz, önálló munkavégzés, határidők pontos betartása;
  • B kategóriás jogosítvány;

Előnyt jelent

  • Mezőgazdasági vagy élelmiszeripari termékek értékesítésében, szerzett tapasztalat;
  • Üzletláncoknál vagy nagykereskedő cégeknél szerzett tapasztalat;
  • Gyakorlati angol nyelvtudás (főleg írásban);
  • Gépjármű vezetési gyakorlat;

Amit kínálunk

  • Versenyképes fix jövedelem + teljesítménytől függő bónuszlehetőség;
  • Béren kívüli juttatások;
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: mobiltelefon, laptop, gépjármű;
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony, hosszútávú munkavégzési lehetőség;
  • Rugalmas munkaidő keret szezonon kívül;

Céginformáció

A Garafarm Trade Kft. a magyar vetőmagpiac meghatározó szereplője. Módszereink és kollégáink kreativitása segít abban, hogy innovációinkkal elsők legyünk a piacon. Értékesítési csapatunk nap mint nap azon dolgozik, hogy termékeink könnyen elérhetőek legyenek vásárlóink számára.
Munkakör célja
A Kereskedelmi képviselő célja a vállalat értékesítési stratégia megvalósításának elősegítése a meglévő értékesítési platformokon és új értékesítési helyek és lehetőségek felkutatása.

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után kérjük csatolja önéletrajzát és bérigényét.