Kereskedelmi képviselő

  • Cég neve

    FRoSTA Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bónusz

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  1. Értékesítés és forgalmazás
  • Szoros együttműködés kialakítása a forgalmazó partnerekkel,  kapcsolatok megerősítése, hatékony kommunikáció biztosítása, továbbá segítségnyújtás az ügyfelek részére  a FRoSTA kiskereskedelmi és vendéglátóipari választékával kapcsolatban.
  • Aktív részvétel a termékek népszerűsítésében és a promóciós tevékenységek támogatásában.
  • A termékek láthatóságának fokozása az üzletekben.

  1. Termékkínálat menedzsment
  • Tárgyalások folytatása a forgalmazókkal a termékválaszték bővítése és optimalizálása érdekében.

  1. Márkamenedzsment
  • Márkaértékek közvetítése a partnerek felé.

  1. Termékbemutató
  • A termékválaszték bemutatása.
  • A termék jellemzőinek, minőségének és előnyeinek kiemelése a vásárlás ösztönzése érdekében.
  • Konferenciákon és egyéb eseményeken való részvétel.

  1. Termékismertetés és képzés
  • A vásárlók tájékoztatása  a termék tulajdonságairól, beleértve az összetevőket, az elkészítési módokat és a tálalási javaslatokat.
  • Termékismertetés a szakácsok, a konyhai személyzet és más személyzet részére a menübe való beépítés megkönnyítése érdekében.

  1. Piacelemzés támogatása
  • Átfogó piackutatás végzése a trendek, preferenciák és lehetőségek azonosítása érdekében.
  • Piaci trendek, fogyasztói preferenciákat és a versenytársak stratégiájának elemzése.

Elvárások

  • Minimum 2 év tapasztalat a HORECA és/vagy FMCG retail sales területen
  • Magas szintű tárgyalási, kommunikációs és kapcsolatépítő készségek
  • Key account management tapasztalat
  • Képesség az önálló és csapatban való munkavégzésre
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség
  • Kiváló magyar és kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (Magyarországon belül és külföldre egyaránt)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Nagyfokú felelősség és önállóság
  • Lehetőség a tanulásra és fejlődésre egy lelkes és támogató környezetben

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A fagyasztott termékek vezető gyártójaként már több mint 10 éve kizárólag természetes összetevőket használunk, és a FRoSTA termékekben 100%-ban lemondtunk az adalékanyagokról. Sikerünk kulcsfontosságú elemei a lelkes és lojális munkatársaink. Mivel tisztában vagyunk vele, hogy egy bolygónk van,  elkötelezettek vagyunk a fenntarthatóság, a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás mellett.
Ha Ön is jobban szereti a természetes ízű ételeket, és készen áll változtatni, akkor csatlakozzon hozzánk a FRoSTA családjához!

A “Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!