Kereskedelmi igazgató

  • Cég neve

    Nagykerem Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

14 élelmiszer üzletünk koordinálása, ellenőrzése, közösen együtt dolgozva a boltvezetőkkel.
Adott esetben boltvezető helyettesítése, utódjának betanítása.
Az üzletekben felmerülő problémák megoldása, megszervezése.

Elvárások

Kereskedelemben szerzett tapasztalat, azon belül lehetőség szerint bolti élelmiszer kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat.
Excell rutinos kezelése, alapvető funkciónak ismerete
Jogosítvány

Előnyt jelent

Előny de nem feltétel:
saját gépkocsi
kisebb karbantartásokban szerzett rutin (boltokban előforduló kisebb dolgok, pl. zárcsere, led lámpa csere, egyszerűbb bútorok összerakása, stb.)

Amit kínálunk

Bérezés a jelöltek tapasztalata, kvalitásai alapján és természetesen igényei alapján kerül majd megegyezésre.
Fontos kihangsúlyozni, hogy elsősorban a megfelelő jelöltek megtalálása a cél, és ebben az esetben a fizetésben biztosan meg fogunk tudni állapodni.

Céginformáció

14 üzlettel rendelkező élelmiszer kiskereskedelmi lánc vagyunk, Market Point és Akciópont néven működnek az üzleteink. Franchise rendszerben terjeszkedünk tovább, így több főt is szeretnénk most felvenni, az egyik jelölt későbbiekben ennek a területnek a vezetését veheti majd át.

Fényképes önéletrajz