Kereskedelmi gyakornok - Diákmunka, Budapest

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Montevideó utca 3.

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Számítunk a segítségedre az adminisztratív, támogató feladatokban és a dokumentációkezelésben
  • Bekapcsolódsz a projektekbe
  • Rád bízzuk a kimutatások és a meglévő adatbázis karbantartását
  • Részt veszel a beszerzési-értékesítési folyamatokban (beszerzési tervek naprakészen tartása, keretszerződések tartalmának és az ajánlattételi felhívások összeállítása)

Elvárások

  • Rendelkezz nappali tagozatos (kereskedelmi/logisztikai/közgazdasági/államigazgatási) felsőoktatási tanulói jogviszonnyal
  • Ha esetleg passzív féléven vagy, de még nem töltötted be a 25. életéved, szintén jelentkezhetsz
  • Hetente minimum 15 órát tudj vállalni, rugalmas munkarendben
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezz írásban és szóban egyaránt
  • Szükséged lesz felhasználó szintű MS Office ismereteidre (különösen az Excel és a MS Access)
  • Legyél precíz, nyitott, terhelhető csapatjátékos

Előnyt jelent

  • Ha műszaki érdeklődéssel rendelkezel.
  • Ha van orosz nyelvismereted.

Amit kínálunk

#diákmunka
#szabad hétvége
#25 év alatt bruttó = nettó
#fejlődési lehetőség

Céginformáció

Nemzetközi partnerünk Magyarországon a negyedik legnagyobb vállalatcsoport, több, mint 18 ezer főt foglalkoztat, működése a teljes hazai energiarendszert lefedi. Legfontosabb erényeik az ügyfélközpontú szemléletmód és az elkötelezettség.

Ha tudsz azonosulni a cég értékrendjével, szeretnél fejlődni, megbízható vagy és precízen dolgozol, valamint éppen most keresel egy remek állást, akkor jó helyen jársz!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Kérlek, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal!