Kereskedelmi földgáz számlázási munkatárs

  • Cég neve

    MVM Ügyfélkapcsolati Kft.

  • Munkavégzés helye

    1081. Budapest, II. János Pál pápa tér 20.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Üzleti ügyfelek számlázásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Számlák számlázási rendszerben történő ellenőrzése
  • Ügyfél és számlázási adatbázisok karbantartása
  • Részvétel a kereskedelmi számlázáshoz, folyamatokhoz kapcsolódó fejlesztések tesztelésében
  • Hibabejelentések kezelése és dokumentálása
  • Részt vesz a hibajavításban, illetve annak koordinálásában

Amit kérünk

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (EXCEL, WORD)
  • Erős problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Hatékony munkavégzés
  • Pontosság, precizitás
  • Önállóság
  • Munkaerő kölcsönzés keretében történő foglalkoztatás vállalása

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség (főiskola)
  • Közgazdasági/pénzügyi középfokú végzettség
  • Számlázási területen szerzett tapasztalat
  • SAP és/vagy LIBRA rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Földgáz szakmai ismeretek

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Mert egy sikeres, biztos, stabil munkahelyet kínálunk
  • Mert egy jó hangulatú, dinamikus csapat tagja lehetsz
  • Mert a munka változatos, de persze vannak benne rutin feladatok is
  • Mert a fejlődési lehetőségek száma végtelen

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros