Kereskedelmi földgáz háttérfeldolgozási munkatárs

  • Cég neve

    MVM Ügyfélkapcsolati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, II. János Pál pápa tér 20.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • A versenypiaci ügyfélkör szerződéseinek kezelése, gondozása
  • Az ügyféligények és reklamációk megválaszolása
  • Üzleti ügyfélkör kérdéseire írásos válaszadás
  • Az üzlet és műszaki törzsadatok javítása és pontosítása
  • Kereskedőváltással kapcsolatos feladatok - SM jelentések indítása, tarifaváltás
  • Nyilvántartások naprakészen tartása, a statisztikák és riportok határidőre történő elkészítése

Amit kérünk

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Magabiztos, naprakész ismeretek SAP ISU területen
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Eredményes önálló és csapatmunka

Előnyt jelent

  • Gáziparban szerzett tapasztalat
  • Ügykövető rendszerek felhasználói szintű ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil vállalati háttér
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségpénztári juttatás
  • Áramdíjkedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő