Kereskedelmi és vevőszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    Viresol Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Heves,Visonta

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Főbb feladatok, munkák

  • Rendeléskezelés, a vállalatirányítási rendszer (Navision) használata és a vevői adatállomány karbantartása
  • Kapcsolattartás vevőkkel telefonon/emailben
  • Reklamációkezelés és a folyamat lebonyolítása
  • Szoros, napi együttműködés az Értékesítő, Termeléstervező, Fuvarszervező kollégákkal
  • Állandó és ad-hoc értékesítési és logisztikai riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Kommunikáció szintű, magabiztos angol nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés, rendszerszemlélet, logikus és gyors észjárás, kiváló szervezési és jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Navision rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, kiemelt bejárási támogatás, privát egészségbiztosítás)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs