Kereskedelmi és marketing koordinátor

  • Cég neve

    Vivaker Bt.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Kőrisfa utca 12.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Amennyiben szeretsz számítógépen dolgozni, ügyfelekkel kapcsolatot tartani, ha szereted a jól meghatározott, mégis változatos feladatokat és ha szívesen vagy stabil pont egy pörgős iroda életében, akkor ezt a munkát élvezni fogod!

Biztosan Rád van szükségünk, ha olyan ember vagy , aki…

  • Nagy rutinnal bánik a számítógéppel (Excel, Word, Internet)
  • Képes összetett feladatokat is átlátni, nagy pontossággal végezni
  • Szeret büszke lenni a munkájára
  • Nagy odafigyeléssel precízen dolgozik, esetleg 10 ujjal gépel
  • Megbízható és a becsületesség az erényei közé tartozik
  • Könnyen és hatékonyan kommunikál

​​​Feladatok:

  • A cég weboldalait gondozza (tartalommal és új termékekkel feltölti, ezeket naprakészen tartja)
  • Hírleveleket készít és kiküldi az ügyfelek részére
  • A cég rendezvényeit megszervezi, koordinálja
  • A vevői rendeléseket feldolgozza
  • Árlistákat, árajánlatokat, készít, ezeket nyomon követi

Elvárások

  • Minimum Középfokú végzettség( előny ha kereskedelmi v.marketing végzettséged is van)
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Kereskedelmi és/vagy marketing területen szerzett tapasztalat (3-5év)

Előnyt jelent

  • Angol gyakorlati nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Online marketinges ismeretek és tapasztalat (Google, SM felületek)
  • Szövegírói tapasztalat
  • Grafikai és videóvágó szoftverek ismerete

Amit kínálunk

  • Változatos munkát, egy családias munkakörnyezetben
  • Barátságos hangulatú munkahelyi légkört
  • Szabad hétvégéket : munkaidő hétfő-péntek 8-16 óráig
  • Versenyképes jövedelem : Alapbér + Cafetéria

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk professzionális higiéniai megoldásokat, takarítószereket, takarítógépeket, a vendéglátás eszközeit, valamint fém csomagoló eszközöket kínál vállalkozásoknak.
Ügyfeleink nagy múltú, stabil hátterű cégek, cégcsoportok. A termékértékesítésen túl tanácsadással segítjük, oktatjuk, képezzük is ügyfeleinket. Fontos számunkra a környezettudatosság.

·         több mint 25 éve a piacon
.         100%-os magyar tulajdon, családi kisvállalkozás

 A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét!