Kereskedelmi és marketing asszisztens

  • Cég neve

    PRO-MAMA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1142 Budapest, Dorozsmai utca

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel angol nyelven is,
  • Piackutatás, hirdetések készítése.
  • Weboldal frissítés közösségi média oldalak kezelése
  • Készletek alakulásának folyamatos figyelése, rendeléstervezet alapján rendelés készítése, előterjesztése ügyvezető felé
  • A termékforgalmazással kapcsolatos fordítások elkészítése
  • Folyamatos konkurenciafigyelés, adminisztratív feladatok ellátása, szakmai felettes irányítása mellett,

Elvárások

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)!
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • jó kapcsolatteremtő és együttműködési készség,
  • önállóság.

Előnyt jelent

  • kereskedelmi tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • a speciális szakmai ismeretek és szaknyelv elsajátítására segítséget és időt biztosítunk,
  • versenyképes jövedelem,
  • főállású, alkalmazotti jogviszony,
  • változatos és önálló feladatkör,
  • stabil cégnél hosszú távú munkalehetőség.

Céginformáció

„Fiatalos” és lendületes vagy? Szereted a kihívásokat és az önálló munkát? Jelentkezz hozzánk! Az amerikai Lansinoh minőségi babatermékeket forgalmazó, biztos hátterű budapesti cég új munkatársat keres, akár azonnali kezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Családbarát munkahely!

A ,,jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát,bérigény megjelöléssel.