Metal Special Fémkereskedelmi Bt. logo

Kereskedelmi és beszerzési ügyintéző

  • Cég neve

    Metal Special Fémkereskedelmi Bt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Fuvarszervezés és logisztikai ügyintézés.
  • Üzleti levelezés magyarul és angolul.
  • Számlázás előkészítése.
  • Kereskedelmi folyamatok adminisztratív támogatása: ajánlatok készítése, megrendelések visszaigazolása, kezelése, felügyelete, szállítmányozás, vámkezelés szervezése, dokumentációk előkészítése, nyilvántartások kezelése, külföldi regisztrációhoz szükséges dokumentációk összeállítása, vállalatirányítási rendszerben való adminisztrálás
  • Hivatalos ügyek személyes és online ügyintézése
  • Vezető munkájának támogatása.
  • Új partneri kapcsolatok keresése és létrehozása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel angol vagy más elfogadott nyelven szóban és írásban
  • Partneri kapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • Vevői rendelések szervezése, ütemezése és felvétele vevői információk továbbítása a gyártáshoz
  • Számlázás előkészítése, számlaellenőrzés
  • A megkötött szerződések alapján az ügyeletek lebonyolítása, a szerződések speciális feltételeinek a figyelemmel kísérése és teljesítése
  • Az áruszállítás időzítéséhez szükséges kalkulációk elkészítése, okmányok kiállítása, rendeltetési helyre történő eljuttatása

Elvárások

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat kifejezetten kohászati termékkekkel foglalkozó cégnél az alábbi termékek valamelyikével kapcsolatban: csövek, lemezek, fittingek, gerendák stb.
  • Pörgős, energikus, talpraesett egyéniség
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi ügyintézői gyakorlat
  • Ipari, nehézipari, géippai kapcsolattrendszer.
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Második idegen nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Más idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fix fizetés és plusz kereseti lehetőség,
  • Biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő magyar családi cégnél
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Külföldi utazási lehetőség
  • jutalék kereseti lehetőség

Céginformáció

Cégünk egy 1993-ban alapított dinamikusan növekvő fémipari családi vállalkozás, mely mind belföldön mind külföldön speciális ipari projektek beszállítója. Partnereink között az orvostechnikától a nehézipar különböző szereplőin keresztül számos belföldi és külföldi vállalkozás megtalálható.