Kereskedelmi értékesítő

  • Cég neve

    FEBA 2000 Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    3527 Miskolc, Szinva utca 2.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • festék nagykereskedelmi cégünk termékeinek telefonos értékesítése valamint vásárlási tanácsadás a meglévő és új partnerek felé
  • értékesítési lehetőségek felkutatása
  • az ügyfélkapcsolati rendszer folyamatos aktualizálása, ügyfél-elégedettség biztosítása
  • a cég és a márka hiteles, szakmai képviselete
  • telefonos kapcsolattartás partnerekkel, kollégákkal
  • számlák, beérkező áruk és nyilvántartások adminisztratív ellátása
  • reklamáció kezelése

Elvárások

  • értékesítésben, kereskedelemben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • élvezed az ügyfelekkel való kapcsolattartást, ügyfélorientált gondolkodásod van
  • szeretsz új kapcsolatokat kialakítani, és képes vagy folyamatosan fejleszteni a meglévőket
  • felhasználói szinten ismered az Office alkalmazásokat, weboldalakon való informálódásban hatékony vagy
  • magas tűrőképesség, kitartóan és önállóan el tudod végezni feladataidat, de a kollégákkal való kommunikáció sem okoz gondot

Előnyt jelent

  • festék szakmában szerzett tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk

  • Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
  • Határozatlan munkaviszony
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

Jelentkezéshez légy kedves fényképes önéletrajzot csatolni!